Rēzeknes gaļas kombināts

Rēzeknes gaļas kombināts

Rēzeknes gaļas kombināts ir dibināts 2001. gadā, un atrodas tas, kā jau nosaukums pasaka mums priekšā, Rēzeknē, pilsētā, kurā agrāk bija ļoti daudz rūpnīcu un kombinātu. Tagad, diemžēl, tās visas ir slēgtas un ražotne ir apstājusies.

Tāpēc, Rēzeknes gaļas kombināts, tajos laikos bija kaut kas īpašs, neskatoties uz to, ka pirmajos darbības gados tajā bija tikai 25 darba vietas un tika ražoti aptuveni 20 produkti veidi.

Tagad, Rēzeknes gaļas kombināts, pēc saražotās produkcijas apjoma ieņem labākās pozīcijas Latvijā un tas nav nekāds brīnums, jo pašlaik kombinātā strādā jau vairāk nekā 700 darbinieku un tiek ražots vairāk par 300 produktu veidiem.

Rēzeknieši var lepoties ar kombinātu, kurš joprojām turpina attīstīties.

Rēzeknes gaļas kombinātam ir pašam sava kautuve, savs transports, savas laboratorijas, citiem vārdiem sakot, tajā darbojas noslēgts pils ražošanas cikls. Tas ļauj uzņēmumam būt neatkarīgam, mūsdienās, tas ir ļoti svarīgi, jo tu neesi atkarīgs no citiem, piemēram, nav jāraizējas par to, kas piegādās gatavo produkciju uz tirdzniecības vietām, vai arī kura laboratorija sekos līdzi izejvielu, marināžu, garšvielu, u. c. produktu kvalitātei.

Pateicoties visam, augstāk minētajam, kombināts ir spējīgs konkurēt Eiropas tirgos, jo visa ražošana atbilst Eiropas savienības prasībām.

Rēzeknes gaļas kombināts, var būt patiesi lepns gan par savu produkciju, gan par saviem sadarbības partneriem gan Latvijā, gan ārzemēs. Kombināta produkciju labprāt iegādājas gan visiem labi zināmie lielveikalu tīkli (Lido, Maxima, Rimi, Prisma), gan valsts iestādes (bērnudārzi, skolas, slimnīcas).

Rēzeknes gaļas kombināta produkcijas, pircēju skaits, aizvien palielinās, jo tā ir garšīga, pagatavota no vietējām, augstas kvalitātes izejvielām, der gan ikdienai, gan svētku galdam.

Ražošanā tiek izmantotas gan klasiskās, gan modernās receptes, tas ļauj kombinātam piedāvāt ļoti daudzveidīgu produkciju, bet tas, savukārt ļauj, ikvienam Latvijas iedzīvotājam sameklēt visu sev nepieciešamo, pat sastāvdaļas ekskluzīvām ēdienu receptēm.

Ja jau runājam par sortimentu, tad jājautā, kurš gan no mums to nav pagaršojis un pienācīgi novērtējis? Es tā domāju, ka atzinības vārdus mēs varētu sagaidīt gan no mazuļiem, gan no vecākiem cilvēkiem.

Bērnu iemīļotākais ēdiens, laikam bija, ir un būs cīsiņi. Kurš gan no viņiem nav mēģinājis spītīgi turēties pretī mammai un apgalvot, ka cīsiņi visgaršīgākie ir vieni paši bez piedevām? Sardeles, bērnu vidū nebūs tik iecienātas, tās atkal vairāk garšo vecāka gada gājuma cilvēkiem. Vārītās desas, lieliska sastāvdaļa salātiem un kas var būt garšīgāks par sviestmaizi ar “Rāznas desu”. Vēl, Rēzeknes gaļas kombināts, piedāvā gan karsti kūpinātās, gan auksti kūpinātās desas, gan kūpinātas – vītinātas desas, gan vistas gaļas izstrādājumus, gan latvietim, tik ļoti neieciešamo speķīti, gan žāvētus izstrādājumus, gan saldētus pusfabrikātus, gan atdzesētu cūkgaļu, gan konservus, gan grillproduktus un kulināriju.

Kā jau mēs minējām, visa produkcija tiek izgatavota no vietējām un augsti kvalitatīvām izejvielām. Ja, jūs vēl nekad neesat garšojis Rēzeknes gaļas kombināta produkciju, tad varbūt tieši tagad ir pienācis laiks to izdarīt?