Kārumnieki izvēlās “Kārumus”

Kārumnieki izvēlās “Kārumus”

Ikvienam no mums ir zināms, ka piena produkti ir nepieciešami mūsu veselībai. Kaut gan pēdējā laika, zinātnieki šajā jautājumā nevar vienoties, vieni uzskata, ka piena produkti mūsu organismam ir vajadzīgi, citi atkal apgalvo, ka tie, tieši otrādi, nodara mūsu organismam pāri. Tie, kuri paši nevar izvēlēties, lai ieklausās zinātniekos, bet tie, kuri paši ir spējīgi izvēlēties, joprojām var turpināt baudīt izcilos piena produktus. Jo sakiet man, kas ir īstens latvietis bez piena, krējuma un sviesta! Ļoti daudzi cilvēki mūsdienās ir kļuvuši par veselīgas ēšanas piekritēji, bet arī piena produkti pieder tieši pie šīs kategorijas. Protams, tikai tad veikalu plauktos nevajag lūkoties займ до зарплаты uz 9% biezpienu, bet jāskatās uz biezpienu, kuram tauku saturs ir 0,5%. Tieši to pašu varam teikt arī par pārējiem, Latvijā ražotajiem piena produktiem. Jūs paši varat izvēlēties kādi piena produkti jums derēs labāk – ar zemāku tauku saturu, piemēram, 0,1%, 0,5% vai nu ar parasto tauku saturu, t. i. 2%, 2,5%, vai nu treknie produkti, ar tauku saturu 3,5%, 5% vai 9%. pie produktiem, ar dažādu tauku saturu pieder: piens, kefīrs, biezpiens, iebiezinātais piens, margarīns, saldie sieriņi, jogurti, u. c.

Piena produktu izvēle ir ļoti liela, it īpaši lielveikalu plauktos. Te, vienkopus, var ieraudzīt vairāku, Latvijas piena ražotāju preci. Piemēram, “Valmieras piena”, “Latgales piena”, “Tukuma piena”, ‘Rīgas Piensaimnieka”, “Lazdonas Piensaimnieka”, “Smiltenes piena” u. c.

Visi, Latvijā ražotie piena produkti ir izgatavoti no kvalitatīva piena. Lūdzam, nejaukt ar piena izstrādājumiem. Ja produkts, nav izgatavots no tīra piena, tad uz iesaiņojuma tiek rakstīts, piemēram, ka tas ir nevis krējums, bet gan “krējuma izstrādājums”.

Ja runājam par katru piena ražotāju atsevišķi, tad varam minēt daudz izcilu piena produktu, kuri mūs ir savaldzinājuši uz visu atlikušo mūžu. Katram cilvēkam, tie noteikti būs savi īpaši produkti, bez kuriem viņš vai viņa ģimene nevar iztikt nevienu dienu. Vieniem tas būs Lazdonas piens, citiem varbūt Smiltenes biezpiens, bet citi savu dienu nevarēs iedomāties bez Limbažu jogurta un sieriņiem “Kārums”.

Ja runājam par sieriņiem šokolādes glazūra (kaut gan tagad tie ir pieejami ar visdažādākajam glazūrām un garšām, kuras, nudien, pašas kūst mutē, bet pildījums liek sarosīties visām garšas kārpiņām), tad īpaši ir jāatzīmē ‘Kāruma”, garšīgie sieriņi. Tas ir lielisks ēdiens gan mazajiem gardēžiem, gan pieaugušajiem saldumu cienītājiem. Cik reizes tas mūs nav glābis, kad pie mājas durvīm negaidīti ir klauvējuši ciemiņi, bet mums pat tā īsti nav bijis ar ko viņus uzcienāt. Tad deserts no sieriņiem, (eksperimentēt var ar jebkuriem sieriņiem un ar visdažādākajām garšām / онлайн займы с плохой кредитной историей в казахстане) ir vislabākais un galvenais, gandrīz visātrākais, risinājums.

Sastāvdaļas:
8 saldie sieriņi
80 g bezē
4 ēdamkarotes dzērveņu ievārījuma
200 g saldā krējuma.

Pagatavošana:
Sieriņus sagriež gabalos, saldo krējumu saputo, pievieno tam gabalos salauztus bezē cepumus. Kārtām liek saldā ēdiena traukos, arī dzērveņu ievārījumu, grezno ar veseliem bezē cepumiem, var izmantot arī citus dekorus, kuri ir paredzēti saldo ēdienu rotāšanai.